Abrahamsson, Ola(1883-1980)
Røde tak, fra Hammersborg 1913
Olje på lerret
50x59
Signert og datert nede t.h.: Ola Abrahamsson -13
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Ola Abrahamsson Röde take.". Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Hammersborg".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000