Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
100x100
Signert noe utydelig oppe t.h.: G S

Malt i 1959.

UTSTILT:

Bergen Kunstforening (Permanenten, Bergen), Festspillutstillingen 1967, kat.nr. 25 og Kunstnernes hus, Oslo 1967, kat.nr. 25.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000