Jorde, Lars(1865-1939)
Ved Hindsæter 1912
Olje på lerret
63x74
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde -12
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.
Kunstnernes hus, Oslo 1933, kat. nr. 115 med tittel: "Landskap, Hindsæter".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 19 000