Askevold, Anders(1834-1900)
Hesten Nilse-Bruno
Olje på papir, oppklebet på plate
23x33
Signert nede t.v.: A. Askevold.
Påtegnet nede t.h.: Nilse-Bruno
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
23x33
Vurdering
NOK 7 000–9 000