Zorn, Anders(1860-1920)
Berserk 1914
Radering trykket på tykt gulhvitt papir
43x33
Signert og datert i platen nede t.v.: 1914 Zorn Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 261.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 11 000