Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Rittun, Thorstein(1929-2018)
Ny vin 1999

Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 99

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Ny vin" Th. Rittun".

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 35 000