Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Torgersen, Thorvald(1862-1943)
Gutter som fisker

Olje på lerret
66x87
Signert nede t.h.: Thv. Torgersen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 14 000