Torgersen, Thorvald(1862-1943)
Gutter som fisker
Olje på lerret
66x87
Signert nede t.h.: Thv. Torgersen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
66x87
Vurdering