Riis, Bendik(1911-1988)
Nordisk KroneBjerge 1945
Blyant på papir, lysmål
27x37
Signert og datert nede på arket t.h.: Herr Bendik Riis 31 december 1945.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000
Blyant på papir, lysmål
27x37
Vurdering