Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Parti fra Soneren i Sigdal 1899
Kittelsen, Theodor (1857-1914)

Olje på lerret
45x68
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 1899.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 85 000