Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Peters, Wilhelm(1851-1935)
Hvile i slåtten 1877

Olje på lerret
79x68
Signert og datert nede t.h.: Wilh Peters 1877

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 37 000