Askevold, Anders(1834-1900)
Budeie med kyr ved elvebredd
Olje på lerret
94x67
Signert nede t.v: A: Askevold
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
94x67
Signert nede t.v: A: Askevold
Vurdering