Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
61x69
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 195 000