Gullvåg, Håkon(1959-)
Nattverden
Olje på plate
100x99
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 68 000
Olje på plate
100x99
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering