Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Rian, Johs.(1891-1981)
Fra atelieret på Ekely

Olje på plate
46x38
Signert nede t.v.: J Rian

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden av platen: "J Rian Ekely II".

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 150 000