Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Johannessen, Jens(1934-)
Stakkars lille Napoleon 1972

Olje på lerret
90x70
Signert nede t.v.: JJ Datert nede t.h.: 72

Signert på baksiden av lerretet: JJ, samt påtegnet: "Kat.nr 49." Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "JJ 72".

Vurdering
NOK 400 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 300 000