Johannessen, Jens(1934-)
Stakkars lille Napoleon 1972
Olje på lerret
90x70
Signert nede t.v.: JJ Datert nede t.h.: 72
Signert på baksiden av lerretet: JJ, samt påtegnet: "Kat.nr 49." Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "JJ 72".
Vurdering
NOK 400 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 300 000