Krohg, Christian(1852-1925)
Marie Krohg i profil
Olje på lerret
47x38
Signert nede t.h.: C. Krohg
Antagelig malt i 1892.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 32 000
Olje på lerret
47x38
Signert nede t.h.: C. Krohg
Antagelig malt i 1892.
Vurdering