Fargelitografi, lysmål
53x73
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 152/200.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 2 800
Fargelitografi, lysmål
53x73
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 152/200.
Vurdering
NOK 2 000