Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster 1912

Olje på lerret
61x50
Signert og datert nede t.v.: Arne Kavli. 12

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30