Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster 1912
Olje på lerret
61x50
Signert og datert nede t.v.: Arne Kavli. 12
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Olje på lerret
61x50
Vurdering