Ender, Axel(1853-1920)
Hopprenn
Olje på lerret
60x90
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 180 000
Olje på lerret
60x90
Vurdering
NOK 200 000–300 000