Askevold, Anders(1834-1900)
Ved vanningsstedet 1882
Olje på lerret
64x48
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1882.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 46 000
Olje på lerret
64x48
Vurdering