Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Gårdsbruk 1948

Olje på lerret
70x100
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1948

Angivelig Alfhild Haalkes barndomshjem.

Vurdering

Tilslag NOK 14 500