Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Gårdsbruk 1948
Olje på lerret
70x100
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1948
Angivelig Alfhild Haalkes barndomshjem.
Vurdering
Tilslag NOK 14 500
Olje på lerret
70x100
Vurdering