Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Høstlandskap med hus 1914

Olje på lerret
99x108
Signert og datert nede t.v.: Karsten -14

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30