Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Interiør med spinnende kone og kardende pike

Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 42 000