Wentzel, Gustav(1859-1927)
Interiør med spinnende kone og kardende pike
Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
80x100
Vurdering