Gløersen, Jakob(1852-1912)
Tømmerkjøring i vinterlandskap 1884
Olje på lerret
53x68
Signert og datert nede t.h.: J Gløersen -84
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
53x68
Vurdering
NOK 30 000–50 000