Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Gløersen, Jakob(1852-1912)
Tømmerkjøring i vinterlandskap 1884

Olje på lerret
53x68
Signert og datert nede t.h.: J Gløersen -84

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 50 000