Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Thaulow, Frits(1847-1906)
Mann i båt, elvelandskap

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 390 000