Thaulow, Frits(1847-1906)
Elv i Frankrike
Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Vurdering
NOK 600 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Olje på lerret
81x100
Vurdering
NOK 600 000