Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Thaulow, Frits(1847-1906)
Elv i Frankrike

Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Vurdering
NOK 600 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30