Müller, Morten(1828-1911)
Fjordlandskap med mann og båt 1851
Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
25x35
Vurdering
NOK 10 000–12 000