Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Müller, Morten(1828-1911)
Fjordlandskap med mann og båt 1851

Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000