Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
To gutter og en pike på svaberg

Olje på lerret
100x81
Signert nede t.h.: J Heiberg

Angivelig kunstnerens sønn, datter og nevø malt på Kjelsøy i Kragerøfjorden.

Kunstnerforbundet, Oslo 1980, kat. nr. 37.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 26 000