Nielsen, Eivind(1864-1939)
Tømmerkjøring 1917
Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.h.: Eiv. Nielsen. 17
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
75x100
Vurdering