Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Nielsen, Eivind(1864-1939)
Tømmerkjøring 1917

Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.h.: Eiv. Nielsen. 17

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 13 000