Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Kolstø, Fredrik (1860-1945)
Fiskere i robåt 1903

Olje på lerret
43x75
Signert og datert nede t.v.: Fredrik Kolstö -03.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000