Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Kvinneportrett 1901

Olje på lerret
46x38
Signert og datert nede t.v.: C Krohg -01

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 23 000