Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Elvelandskap med folkeliv 1868

Olje på lerret
36x53
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1868.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 500