Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Komposisjon 1990

Olje på plate
26,5x24,5
Signert og datert nede t.h.: Knut 3/5 1990

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000