Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Brenninger på Jæren ved Ogna

Olje på lerret
61x119
Signert nede t.h.: C W Barth

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Brænding paa Jæderen ved Ogne".

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000