Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Juksafiskere I

Litografi, lysmål
53x87
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 39/75. Påtegnet med tittel nede t.v.: ""Juksafiskere"".
Fra 1956.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000