Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Juksafiskere I
Litografi, lysmål
53x87
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 39/75. Påtegnet med tittel nede t.v.: ""Juksafiskere"".
Fra 1956.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 52 000