Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Juksafiskere I

Litografi, lysmål
53x87
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 39/75. Påtegnet med tittel nede t.v.: ""Juksafiskere"".
Fra 1956.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 52 000