Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Widerberg, Frans (1934-2017)
Ibsenmappe: Peer Gynt

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 10 er signert nede t.h.: FW, og nummerert nede t.v.: 15/160.

Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1985.
Tilstandsrapport foreligger.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 95 000