Widerberg, Frans(1934-2017)
Ibsenmappe: Peer Gynt
Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 10 er signert nede t.h.: FW, og nummerert nede t.v.: 15/160.
Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1985.
Tilstandsrapport foreligger.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 95 000