Picasso, Pablo(1881-1973)
Fotball 1961
Fargelitografi, lysmål
52x66
Signert nede t.h.: Picasso Datert nede t.v.: 3.6.61.
Nummerert nede t.v.: 73/200.
Bloch 1019, med tittel: "Football".
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 35 000