Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Picasso, Pablo (1881-1973)
Fotball 1961

Fargelitografi, lysmål
52x66
Signert nede t.h.: Picasso Datert nede t.v.: 3.6.61.

Nummerert nede t.v.: 73/200.
Bloch 1019, med tittel: "Football".

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000