Fjell, Kai(1907-1989)
Vinternatt
Litografi med håndkolorering i pastell, lysmål
68x51
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 223/290. Påtegnet med tittel nede på arket, samt: "(lito og pastell)".
Fra 1982.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 18 000