Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tunold, Bernt (1877-1946)
Oppstilling med blomster i kanne 1941

Olje på lerret
93x68
Signert og datert nede t.h.: Bernt Tunold 1941

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000