Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Fra Son 1905

Olje på lerret
55x75
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Dörnberger. 1905. Soon.

Minneutstilling Vestby Kunstforening 1989.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 36 000