Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Fra Son 1905

Olje på lerret
55x75
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Dörnberger. 1905. Soon.

UTSTILT:

Minneutstilling Vestby Kunstforening 1989.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000