Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Stangfiske ved elv, aften 1896

Olje på lerret
94x120
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig. 96

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000