Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Rose, Knut(1936-2002)
Ibsenmappe: Gengangere

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert nede t.h.: Knut Rose, og nummerert nede t.v.: 129/160.

4. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1988. Originalforpakningen medfølger merket: 129

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 34 000