Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Ibsenmappe: Peer Gynt

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 10 er signert nede t.h.: FW, og nummerert nede t.v.: 92/160.

Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1985. Originalforpakningen medfølger merket: P. G 92 Widerberg.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 105 000