Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Bleken, Håkon (1929-)
Ibsenmappe: Hedda Gabler

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 17 er signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 87, og nummerert nede t.v.: 82/160, samt 3 som er signert: Håkon Bleken, og nummerert nede t.v.: 82/160.

3. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1987. Originalforpakningen medfølger merket: H.G. 82 Bleken.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000