Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Landskap med hest 1961

Akvarell på papir
24x32
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle - 1961

Påtegnet på baksiden av arket: "Harald Kihle "Landskap med hest" 1961".

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 6 000