Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Hylandsfossen, Vinje, Telemark 1893

Olje på plate
48x69
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1893

Plakett på rammen: "Hylandsfossen, Vinje, Telemark 1893". Påtegnet på baksiden av platen: "Fra Totak af Amaldus Nielsen Majorstuvei 8 Kristiania Hylsfossen".

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 37 000