Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Studie fra Arisholmen ved Fredrikstad 1884

Olje på lerret oppklebet på plate
19x35
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1884

Påtegnet på lapp på baksiden av platen: "Amaldus Nielsen Studie fra Arisholmen ved Fredrikstad 1884". Platen bemalt på verso: Landskapsstudie.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000