Munch-Auksjonen 2012

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00

Brosjen. Eva Mudocci
Munch, Edvard (1863-1944)
Brosjen. Eva Mudocci

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 802x590 mm Motivet: 590x460 mm
papir som har fibre og horisontale striper. Signert med penn nede t.h.: Edv Munch

1903
Woll 244 1 I.
PROVENIENS: Gave fra Edvard Munch til Ingse Vibe.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 1 600 000