Munch-Auksjonen 2012

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00

Dødskyss
Munch, Edvard (1863-1944)
Dødskyss

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 455-462x595-606 mm Motivet: 299x460 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.v.: Tod und Mädchenkopf.
1899
Woll 144 2.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 185 000