Selvportrett med hatt I
Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 500x375 mm Motivet: 202x185 mm
papir
Usignert
Påtegnet med penn nede t.h.: Selvportret av Edvard Munch
1927
Woll 681.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00